Hakkımızda

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi Hakkında

2006 yılından bu yana yayın hayatında olan, müzik sistemleri konusunda Türkiye'nin tek, Dünyanın ise en büyük üç referans sitesinden biri olan www.audiophile.org'un kardeş kuruluşudur.

Bir start-up olmasına rağmen On üç yılda oluşan güçlü bir know-how ve problemsiz çalışan alt yapının verdiği güç ile sağlam bir temel üstüne kurulmuştur.

Ellerindeki kullanılmış her türlü ürünü kredi kartı ile güven içinde amatörce satmak isteyen kişiler için güvenli ve eşsiz bir alt yapı sunar.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemini kullanarak ikinci el eşyalarınızı güven içinde satabilir veya bir alıcıya ulaştırabilirsiniz. GittiBu sistemi üzerinden yapmış olduğunuz alım satım işlemlerinin kargo takibi Gittibu tarafından takip edilir. Para hareketleri, BDDK Lisanslı çözüm ortağımız üzerinden geçer ve alıcı-satıcı onaylarını müteakip alıcıdan satıcı hesabına gönderilir.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi; ikinci el ürünlerinizi ücretsiz ilan girerek 12 takside kadar kredi kartı ile satmanızı sağlayan bir platformdur. GittiBu ile bir ilan oluşturup gerek çevrenize duyurur, gerekse sosyal medyanızda çevreniz ile paylaşır, kredi kartına taksit ile satarsınız. 187.000 kişilik Türkiye'nin en büyük Facebook gurubumuzu da kullanmanızı öneririz.

Tek yapmanız gereken, GittiBu.com a bir seferlik ücretsiz üye olmak, bir ilan açıp bu ilanın linkini arzu ettiğiniz mecralarda duyurmaktır. Bu şekilde normal şartlarda satılamayacak türde ürünlerinizi kredi kartına 12 taksite kadar satabilme seçeneğini bulursunuz.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi, internet üzerinden yapılacak satışlarda alıcı ve satıcının birbirine uzak mesafelerde olması ve yüz yüze gelme imkanlarının olmaması durumunda hem alıcı hem de satıcıyı korumak amacı ile geliştirilmiş bir Elektronik Pazar Yeri İşletim Sistemidir

GittiBu Videosunu İzleyin