Hakkımızda

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi Hakkında

2006 yılından bu yana yayın hayatında olan yeni ve ikinci el müzik sistemleri konusunda Türkiye'nin tek, Dünyanın ise en büyük birkaç referans sitesinden biri olan www.audiophile.org'un kardeş kuruluşudur. On üç yıldır problemsiz çalışan alt yapısını sadece müzik sistemleri kullanıcılarını değil; ellerindeki kullanılmış ürünleri kolayca, güven içinde ve amatörce satmak isteyen kişilerin de yararlanabilmeleri düşüncesi ile kurulmuştur.
GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemini kullanarak ikinci el eşyalarınızı güven içinde satın alabilir veya bir alıcıya ulaştırabilirsiniz. GittiBu sistemi üzerinden yapmış olduğunuz alım satım işlemlerinin lojistiği tarafımızca kontrol edilir. Para hareketleri, BDDK Lisanslı çözüm ortaklarımız üzerinden geçer ve alıcı-satıcı onaylarını müteakip alıcıdan satıcı hesabına otomatik olarak yönlenir. GittiBu yi güçlü alt yapısı, 13 yıllık müşteri odaklı yaklaşımı dolayısı ile güven içinde kullanabilirsiniz.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi; ikinci el ürünlerinizi ücretsiz ilan girerek 12 takside kadar kredi kartı ile satabileceğiniz bir platformdur. GittiBu ile bir ilan oluşturup gerek çevrenize duyurur, gerekse sosyal medyanızda çevreniz ile paylaşır, kredi kartına taksit ile satarsınız.

Örneğin evinizdeki kullanılmış halıya bir değer belirleyebilir, İzmir'de bulunan bir alıcıya gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken, GittiBu.com a bir seferlik ücretsiz üye olmak, bir ilan açıp bu ilanın linkini arzu ettiğiniz insanlara arzu ettiğiniz mecralarda duyurmaktır. Bu şekilde normal şartlarda satılamayacak türde ürünlerinizi kredi kartına 12 taksite kadar satabilme seçeneğini bulursunuz.

GittiBu Güvenilir Online Satış Sistemi, internet üzerinden yapılacak satışlarda alıcı ve satıcının birbirine uzak mesafelerde olması ve yüz yüze gelme imkanlarının olmaması durumunda hem alıcı hem de satıcıyı korumak amacı ile geliştirilmiş bir Elektronik Pazar Yeri İşletim Sistemidir

GittiBu Videosunu İzleyin