Kredi Kartına 1 Taksit

Garmin Zumo 395Lm Motosiklet Navigasyon Cihazı

6450 TL 3.250TL Kredi Kartına 1 Taksit İmkanı
Ürün ID:
173899
İlan Tarihi:
2.12.2021

Kategori:

Araç Parça, Aksesuar

Durum:
Çok İyi
Beğeni:
0
Görüntüleme:
624
Kargo:
Diğer
Gönd.Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Ücreti:
Satıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kredi Kartına 1 Taksit
Kullan.Profil:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

SATILDI

Yaklaşık 4 yıldır kullanmış olduğum navigasyon cihazını motosikletimi satma nedeni ile elden çıkartıyorum.

Herhangi bir kusuru, çiziği, problemi bulunmamaktadır. Son harita güncellemesi yapılmıştır. Kutusu ve paketin içeriği tamdır.

Motosikletler için motosikletçiler tarafından geliştirilmiş navigasyon cihazıdır. Cep telefonu ile kullanamayacağınız özelliklere sahiptir. Yoğun güneşte ekranı rahatlıkla görürsünüz, yağmur altında problemsiz kullanırsınız. İnternet bağlantısı istemez, şarjı bitmez, tüm gün açık kalabilir.
Gerek bir adrese ulaşmak, gerekse yol durumu ve virajların yapısını görmek amacıyla kullanabilirsiniz. 

4.3” güneş ışığında okunabilen, eldiven ile kullanılabilen dokunmatik ekran
Yağ saçılmalarına, UV ışınlarına karşı dirençli ve IPX7’ye göre suya dayanıklı
Ömür boyu harita güncellemesi
Dönemeçli sürüşlere giden Kıvrımlı Yollar rota izleme rehberi

Motosikletçiler için Motosikletçiler Tarafından Tasarlandı
zümo 395LM güneş ışığında bile okunması kolay geniş 4.3” dokunmatik ekrana sahiptir. Eldiven ile kullanılabilen arayüzü bilgi girişi yapmayı vites değiştirmek kadar kolay hale getirir. IPX7’ye göre suya dayanıklı olan ve ayrıca yağ spreylerine ve UV ışınlarına karşı dirençli bir gövdeye sahip olan zümo 395LM yol üzerinde geçirilecek bir hayat için tasarlandı.
Bluetooth’un Gücü
zümo 395LM Bluetooth kablosuz teknolojisine sahiptir. Hareket halindeyken çağrı yapabilmek ve alabilmek için sadece zümo ünitenizi cep telefonunuza ve Bluetooth özelliği etkinleştirilmiş bir kulaklığa ya da başlığa(ayrıca satılır) bağlayın. Onunla, eldivenlerinizi ya da başlığınızı çıkarmadan telefonunuzda konuşabilirsiniz. Ayrıca, planlarınızdaki son dakika değişikliği veya yemek ve yakıt için vereceğiniz kısa molalarda işinize yarayabilecek bir özellik olarak, zümo Bluetooth arayüzü aracılığıyla ilgilenilen noktaları arayabilirsiniz.
zümo 395LM sesli uyarıları uyumlu kulaklığınıza ya da başlığınıza(ayrıca satılır) gönderebilir. Sokak isimlerini ve navigasyon emirlerini duymak dikkatinizi yola vermenizi sağlar.
Kıvrımlı Yollar
En sevdiğiniz dönemeçte sürmenin keyfine varın. Zümo 395LM ünitenizi dönemeçli sürüşlere doğru yönlendirin.
Servis Geçmiş Kaydı
Lastik uzaklığı, lastik değişimleri, lastik hava basıncı, zincir temizliği, yağ değişimleri, yeni bujiler: bırakın zümo 395LM hepsini takip etsin. Tarihi, uzaklığı ve gösterilen bakımı kaydetmek için birlikte verilen Servis Geçmiş Kaydını kullanın.
Yaşam Boyu Harita Güncellemeleri
zümo 395LM aygıtınızın yararlı¹ ömrü için ücretsiz harita güncellemeleri içermektedir, böylece rotalar mevcut en güncel ilgilenilen noktaları ve haritaları yansıtır.
Navigasyon Araçları
Kavşak görüntüsü ile şerit yardımı rotanızın üzerindeki kavşakları ve üst-alt geçitleri görüntüler. Parlak şekilde renklendirilmiş bir ok bir sonraki dönüşünüz ya da çıkışınız için gereken uygun şerit konumunu belirtir.
zümo 395LM ünitesi TracBack® özelliğine sahiptir, bu nedenle aynı rota üzerinde başladığınız yere geriye doğru seyredebilirsiniz. Çıkış Hizmetleri gelecek çıkışlar için benzin istasyonlarını ve restoranları listeler. Atla özelliği ise gelecek yol noktasını kolayca atlamanızı sağlar.
Hoş Ekstralar
zümo 395LM ünitesi pusula ekranı olan yerleşik bir gezi bilgisayarına sahiptir. Dijital benzin göstergesi ile standart olarak gelir, böylece bir yakıt için durmadan önce kaç mil seyahat ettiğinizin takibini yapabilirsiniz. Hız sınırı göstergesi bulunmaktadır, böylece ne zaman aracın hızını azaltmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
Motorsiklet yuvasının yanı sıra, zümo 395LM bir araçta yolculuk için otomotiv yuvasına ve güç kablosuna sahiptir.
Sürüşleri Planlayın ve Paylaşın
BaseCamp™ ile bir sonraki gezinizi planlayın. Belirli yollar boyunca rotalar oluşturabilir ve yerel turistik mekanlar, restoranlar ve benzin istasyonları dahil olacak şekilde ilgilenilen noktaları arayabilir ve kaydedebilirsiniz. Ardından, önceden planlanmış gezinizi zümo’ya yükleyin ve stressiz bir sürüş için yolu takip edin. BaseCamp tarafından ç

Yok
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Tb Eticaret
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
İstanbul
İlçe:
Ataşehir