Kredi Kartına 3 Taksit

Bu İlan Pasiftir

Tp-Lınk Powerline Adaptör Tl-Wpa8630 Kıt

1600 TL 750TL Kredi Kartına 3 Taksit İmkanı
Ürün ID:
175343
İlan Tarihi:
30.08.2022

Kategori:

Elektronik, Telefon, Tablet

Durum:
Çok İyi
Beğeni:
0
Görüntüleme:
239
Kargo:
Diğer
Gönd.Yer.:
Türkiye (Turkey)
Kargo Ücreti:
Alıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
30
Ödeme:
Kullan.Profil:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

TP-LINK Powerline Adaptör TL-WPA8630 KIT

AV1300 Gigabit Powerline ac Wi-Fi Kit

Mükemmel Powerline Hızı – 1300Mbps’ye Kadar

İnterneti neredeyse kayıpsız olarak elektrik hattının içinden aktaran Powerline cihazlar, yeni bir teknolojidir.

Cihazın hiçbir sorunu, kusuru yoktur. Tamamen mükemmeldir ve üst düzey bir cihazdır. Bu nedenle belirlenen satış fiyatının gayet makul olduğunu düşünüyoruz.

Satma nedenim, artık ihtiyacım olmamasıdır.

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

AC1300 Çift Bant Wi-Fi – birden çok cihazınız için hızlı ve benzersiz ağ saylayan 1200Mbps seviyesine kadar birleşik hız iletir

AC1300 Powerline Hız – 1200Mbps seviyesine kadar olan ultra hızlı powerline aktarım hızı ile bant genişliği yoğun aktiviteler için tüm talepleri karşılar

Wi-Fi Clone – Wi-Fi clone butonuna tek bir basış ile routerınızın ağ adını (SSID) ve şifresini otomatik olarak kopyalar

Wi-Fi Oto Senkronizasyon – tüm ağ cihazları için SSID, şifre, Wi-Fi Zamanlama ve LED Zamanlama gibi ayarları eşit olarak senkronize ederek powerline ağınıza ek genişleticiler eklemenizi kolaylaştırır

Tak, Eşleştir ve Çalıştır – Powerline ağınızı kurun ve sadece dakikalar içinde hızlı ve kusursuz kablolu/kablosuz bağlantının keyfini çıkarmaya başlayın.

Evinizin Her yerine Çarpıcı Şekilde Hızlı Wi-Fi Yayın

Her Odada Anında Wi-Fi

TL-WPA8630 KIT, evinizin Wi-Fi kapsamını, ana router’dan gelen kablosuz sinyallerinin zayıf olduğu veya hiç olmadığı yerlere doğru genişletir. Menzil genişletici kit, evinizin var olan powerline’ını kullanarak birleşik bir ağ kurar ve prizin olduğu herhangi bir alanda Wi-Fi kapsamının keyfini çıkarmanıza olanak sağlar.

Hızlı Çift Bant Wi-Fi Hızı – 1200Mbps’ye Kadar

TL-WPA8630, 5GHz bandında 867Mbps ve 2.4GHz bandında 300 Mbps olmak üzere 1200Mbps seviyesine kadar olan birleşik hız ile çift bantlı bağlantılar iletmek için 802.11ac Wi-Fi’den faydalanır. Bu etkileyici hızların ve uygun powerline ağın birleşimi sayesinde tüm evinizde hızlı ve güvenilir bağlantılar kurabilirsiniz. Bu özellik, birden çok cihazda aynı anda 4K akış ve online oyun için mükemmeldir.

Mükemmel Powerline Hızı – 1300Mbps’ye Kadar

Gelişmiş HomePlug AV2 teknolojisi, genişleticinin hüzmeleme ile 2x2 MIMO* desteklediği anlamına gelir. Bu sayede kullanıcılar, 1200Mbps seviyesine kadar olan ultra hızlı veri aktarım hızından faydalanır. Birden çok cihazda aynı anda Ultra HD video akışı, online oyun ve büyük dosya aktarımları gibi bant genişliği talep eden aktiviteler için mükemmeldir.

2X2 MIMO w Beamforming

Daha Stabil Bağlantı

2×2 MIMO, bir otoyola yeni bir şerit eklemek gibidir. Daha yüksek hızın ve daha stabil bağlantının keyfini çıkarmanız için çoklu eşanlı bağlantılar kurar.

Geniş Kapsama Alanı

Beamforming Teknolojisine Sahip 2X2 MIMO, özellikle daha önce ulaşılması zor çıkış noktaları için ev boyunca daha iyi kapsama alanı sunar.

*HomePlug AV2 standartı ile birlikte gelen MIMO işlevselliği, özellikle kullanımın yoğun olduğu saatlerde veri aktarım hızını ciddi derecede arttırır.

Wifi Otomatik Senkronizasyonu ile daha büyük bir Elektrik Hattı Şebekesi Oluşturun

İlave Elektrik Hattı genişleticilerinin eklenmesi, ilk kurulum kadar basittir. Tak, Eşleştirme ve Çalıştır kadar basittir. Bu işlem tamamlandıktan sonra, tüm Powerline ağını herhangi bir genişleticiden yönetebilir ve değişiklikler anında tüm ağ cihazlarında uygulanır.

Tak,Eşle ve Kullan!

  1. Plug the TL-PA8010 in the wall and connect it to the router with an Ethernet cable. Then plug the TL-WPA8630 in any desired power outlet.

2.Güvenli bir ağ oluşturmak için her iki adaptördeki ‘Pair’ düğmelerine basın. İşte sen git! Sadece kesintisiz, yüksek hızlı kablolu ve kablosuz ağın tadını çıkarın.

* Powerline adaptörlerinin aynı elektrik hattı üzerinde bağlanması gerekir ve iki veya daha fazla set halinde dağıtılmalıdır.

Daha Fazla Port Daha Fazla Cihaz

3Port gigabit Ethernet bağlantı noktası ile donatılmış TL-WPA8630, oyun konsolları, akıllı TV'ler veya medya alıcıları gibi çeşitli bant geniş yoğunluklu cihazları yüksek hızlarda İnternet'e bağlamanıza izin verir, sadece ağ kablolarını takın ve evinizin her yerinde hızlı ve istikrarlı kablolu ağın keyfini çıkarın.

LEDler Rahatsız mı Etti?

ED On / Off (LED A&c

tamamen kusursuzdur.
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Lostideas
Puan: stars
Ülke:
TÜRKİYE
Şehir:
Samsun
İlçe:
İlkadım