Kredi Kartına 3 Taksit

Corlitec Mikrofonlu 1080 P Webcam - Zoom

990 TL 790TL Kredi Kartına 3 Taksit İmkanı
Ürün ID:
175351
İlan Tarihi:
30.08.2022

Kategori:

Elektronik, Telefon, Tablet

Durum:
Yeni
Beğeni:
0
Görüntüleme:
81
Kargo:
Diğer
Gönd.Yer.:
Dünya (Worldwide)
Kargo Ücreti:
Satıcıya Ait
Tah. Karg. M.:
0
Ödeme:
Kredi Kartına 3 Taksit
Kullan.Profil:

Tıkla Paylaş

Ürün Açıklaması:

1080P FHD Görüntü Kalitesi? Bir 1080P FHD görüntü sensörüyle birlikte gelen bu PC web kamerası, 2 megapiksel ayrıntıların net görüntülerini sunar. Tüm yüzünüzü 110 ° geniş açılı lens kaydeder ve videoları gerçek zamanlı olarak 30 fps'de aktararak keskin ve pürüzsüz bir video deneyimi sağlar.


Gürültü Azaltıcı Mikrofon? Bu 1080P web kamerası, sesinizi 8 m / 26 ft mesafeye kadar alabilen çift kanallı bir mikrofona sahiptir. Gürültü azaltma teknolojisi ile ilgili, sesinizi net bir şekilde kaydederek konferanslar, aramalar veya sohbetler gibi çeşitli gruplar için mükemmel bir uyum sağlar.


?Gizlilik Kapaklı Çalıştırma Fazladan sürücü veya yazılım gerektirmeyen web kamerası, USB 2.0 bağlantı noktası üzerinden PC'nize bağlandıktan sonra çalışır. Ayrıca, tüm olası bilgisayar korsanlarını fiziksel engel olarakleyen ve gizliliğinizi en güvenli şekilde koruyan bir anahtarla açılıp kapatılabilen bir gizlilik kapağıyla birlikte gelir!


?Üstün Uyumluluk? Skype, Zoom, Facetime, Facebook Live, YouTube, Twitch, OBS ve Line gibi vb video platformlarıyla geniş ölçüde uyumludur ve masaüstü için bir web kamerası olarak Windows gibi çeşitli sistemlerde de çalışır 10/8/07 / Vista / XP, macOS ve Linux vb.

Sıfır ürün
Kullanıcı Bilgileri:
Kullanıcı:
Dünyamarketi
Puan: stars
Ülke:
Şehir:
İlçe: